MESTERTANÁR ARANYÉREM KITÜNTETÉS Prof. Dr. Stumpf István egyetemi tanárnak, Tanszékünk oktatójának

A XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendezvényeihez kapcsolódóan az Országos Tudományos Diákköri Tanács Elnöksége 2017. szeptember 5-én hozott döntése alapján eddigi tudományos diákköri munkát támogató tevékenységéért, kiemelkedő témavezetői és tudományszervezői munkájáért Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesíti.

A Mestertanár Aranyérem kitüntetés átadására a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia ünnepi záró ülésén, 2017. november 20-án (hétfő) 11.00 órai kezdettel, a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében (1051 Budapest, Széchenyi István tér 9. I. emelet) kerül sor.

Szívből gratulálunk az elismeréshez!

Magyar Tudomány Ünnepe 2020. november 3.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2020. november 6. - 2020. november 7.
XV. Regionális Állásbörze 2020. november 10.
Műhelyvita - Olsovszky (Orosz) Tímea 2020. november 12. 11:00 - 13:00